Jak powiększyć piersi?

O większym biuście marzy niemal jedna trzecia Polek. Panie pragną tym samym podkreślić swoje walory i stać się jeszcze atrakcyjniejsze. Wszak, biust to element, który w kontekście urody jest niezwykle ważny.

Jak powiększyć biust?

Powiększanie biustu możliwe jest przy wykorzystaniu metod operacyjnych, jak i bardziej naturalnych. Oczywiście wszczepienie implantów to gwarancja skuteczności. Z kolei z naturalnymi metodami pod tym względem bywa bardzo różnie.

Implanty piersiowe

Zabiegi wszczepiania silikonowych implantów przeprowadzane są od bardzo dawna. Początkowo kobiety nie miały zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o kształt i rodzaj wypełnienia. Dzisiaj istnieje pełna dowolność.

Zabieg wszczepiania implantów to koszt około 15.000 złotych. Ryzyko operacyjne jest niewielkie.

Kwas hialuronowy

Wypełnianie piersi kwasem hialuronowym to metoda, której trwałość oscyluje w granciach 24 miesięcy. Po tym okresie należy uzupełnić preparat, który się wchłonął. Jest to metoda w pełni bezpieczna – kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka.

Koszt zabiegu wypełniania (jednorazowo) to okolice 10000 złotych.

Lipotransfer

Lipotransfer to nic innego jak przeszczep tkanki tłuszczowej (z ud, brzucha, lędźwi itd) do piersi. Przyswajalność odwirowanego tłuszczu uzyskanego podczas zabiegu liposukcji jest różna. U jednego pacjenta może wynosić 30, a u drugiego 80%.

Tabletki i kremy – źródło fitoestrogenów

Tabletki i kremy na większy biust to preparaty, które swój skład opierają na naturalnych źródłach fitoestrogenów określanych mianem naturalnych hormonów. Ich skuteczność jest coraz wyższa (dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii). Liderem branży jest ProBreast Plus.

Ćwiczenia na biust

Ćwiczenia na większy biust pozwalają uzyskać efekt ujędrnienia i podniesienia piersi. Choć trudno spodziewać się zmiany miseczki, to efekt optyczny może być zaskakująco dobry.

Dieta na większy biust

„Jesteśmy tym co jemy”. Im więcej fitoestrogenów dostarczymy w pokarmie, tym nasze piersi będą większe. Znajdziesz je między innymi w sezamie, soji oraz orzechach.

Dodaj komentarz